Kurs języka polskiego w Polsce i zwiedzanie Krakowa

Trzy dni w Krakowie, nauka języka polskiego. Możesz uczyć się języka przebywając w Polsce.

Zapewniamy 2 noclegi w hotelu, posiłki oraz opiekę Polaka przez cały czas pobytu w Polsce. Zapisując się na kurs języka polskiego spędzisz czas w miłym towarzystwie, z polskim Native Speakerem, który zajmie się Tobą i całą grupką podczas pobytu w Polsce. Nasze cele to nauka w bezstresowy, miły sposób, zwiedzanie Krakowa i dobra zabawa.

Przyjazd z lotniska do hotelu Od razu po przejeździe do Polski polski opiekun odbiera z lotniska Twoja grupkę, z jaką przyjechałeś, lub tylko Ciebie, jeśli to Twoja indywidualna wycieczka. W cenę są wliczone przejazdy po Krakowie i okolicach Krakowa, więc dodatkowo za nie nic nie płacisz.

Pobyt w Krakowie, nauka, wspólna zabawa Poruszamy się samochodem, którym jesteś dowożony do hotelu, a następnie każdego dnia w ciekawe miejsca w Krakowie. W palnie dnia są wycieczki, wspólne spacery po krakowskich uliczkach, muzeach, najciekawszych miejscach a nawet sklepach ( w celu nauki robienia zakupów w Polsce, nazywanie produktów spożywczych, garderoby itd.). Nauka trwa przez cały czas pobytu – polski nauczyciel mówi do Ciebie po polsku, tak, abyś nauczył się jak najwięcej w naturalny, niewymuszony sposób.

Jemy wspólnie posiłki, podczas których również uczymy się nowych słów i zwrotów jakich używa się w czasie jedzenia. Idziemy razem do zoo, aby poznać polskie nazwy zwierząt. Każda wycieczka do Krakowa może wyglądać inaczej, i mieć swoje atrakcje w zależności od pory roku. Zwiedzamy Kraków, jego okolice, przemieszczamy się szlakiem Jury Krakowsko-Częstochowskiej, poznając zamki, ich ruiny, architekturę drewnianą, jaskinie na terenie parku krajobrazowego. Po drodze oglądamy piękne widoki, w ładne dni podziwiamy z oddali polskie góry. Wiele grup odwiedzi Zakopane, będzie mogło spacerować po górskich szlakach turystycznych.

Polski opiekun odwozi po zakończonym dniu grupę do hotelu, po czym następnego dnia rano znów ją odbiera i trwa dalszy ciąg nauki poprzez życie w Polsce i przebywanie wśród Polaków.

Do Krakowa możesz przyjechać na zajęcia indywidualne – tylko Ty i nauczyciel Inna opcja to zajęcia w grupie znajomych – sam wybierasz, z kim przylatujesz. Możesz również przyjechać na zajęcia z osobami, których nie znasz, z Twojego kraju lub z innych państw. Nauka w grupie osób z różnych krajów jest naprawdę ciekawa, przy okazji nauki języka polskiego, poznajesz nowych przyjaciół, oraz dowiadujesz się ciekawych spraw o innych kulturach, oczywiście, wszystko to w języku polskim.

W prowadzonych zajęciach wykorzystujemy różne metody, np. nauka na obrazkach, zdjęciach, na przedmiotach, poparta gestykulacją. Razem słuchamy polskiej muzyki, słuchamy, jak mówią Polacy. Nawet osoba, która nie uczyła się wcześniej języka polskiego, nie powinna się bać, ponieważ nasze kursy sprawiają, że uczysz się szybko, w naturalny sposób, niemal bezwiednie.

Na kursie mogą być osoby na różnych poziomach zaawansowania. Nie przeszkadza to we wspólnej nauce, jaka się odbywa podczas pobytu w Polsce. Osoby na wyższych poziomach zaawansowania nauczą się wielu nowych rzeczy przebywając nawet z osobami na niższych poziomach zaawansowania, ponieważ ciągle poznajemy coś nowego. Polski Native Speaker jest przez cały czas z grupą i mówi do wszystkich po polsku, wymaga też interakcji w języku polskim, co wcale nie jest trudne, kiedy uczysz się w taki miłych warunkach.

Na zajęcia zapraszamy również całe rodziny, więcej o tym w: kurs dla rodzin.

Kurs dla rodzin Do nauki języka polskiego i zwiedzania Krakowa zapraszamy również rodziców z dziećmi. Dzieci także mają swój kurs języka polskiego, podczas którego uczą się mówić po polsku. Mają możliwość zabaw z polskimi dziećmi, dzięki czemu przyswajają nowe słowa bardzo szybko. Profesjonalne zajęcia z dziećmi prowadzone są przez nauczycieli, których metoda nauki polega na uczeniu przez zabawę. Dzieci wraz z rodzicami mogą zwiedzać Kraków, przebywają z nimi przez cały czas. Nawet podczas swoich zajęć dla dzieci, są z rodzicami, którzy mogą uczestniczyć w zajęciach ze swoimi maluchami lub nastoletnimi dziećmi. Nauka odbywa się w naturalny sposób, poprzez przebywanie wśród Polaków, słuchanie ich mowy, uczestniczeniu w wydarzeniach.

Plan pobytu: Dzień 1
Przylot – jedziemy do hotelu
wstępna prezentacja w celu poznania imion, oraz z jakiego kto jest kraju, także w języku polskim
wspólny posiłek (obiad lub kolacja, w zależności od pory dnia)
Wyjście na Krakowski rynek, nauka zwrotów grzecznościowych, słów z otoczenia
spacer nad Wisłę, koło Wawelu – Kraków nocą wygląda przepięknie
powrót na nocleg do hotelu


Dzień 2
wspólne śniadanie
lekcje języka polskiego od podstaw z profesjonalnym nauczycielem języka polskiego dla obcokrajowców – zajęcia w hotelu
obiad – jemy polskie potrawy
wyjście z polskim opiekunem na zwiedzanie miasta
wyjście do sklepów – poznajemy podstawowe słowa i zwroty używane przy kupowaniu poszczególnych produktów
w ciepły dzień wycieczka ścieżką rowerową, w chłodne – wyjście na basen lub przejazd statkiem rzeką Wisłą na południe Krakowa, do Tyńca
kolacja
wspólne powtórzenie nowo poznanych wyrażeń


(Opcja z jednodniowym wyjazdem w góry: wyjazd rano, zwiedzanie Zakopanego lub wyprawa w Tatry, zajęcia z języka polskiego wieczorem po powrocie do Krakowa – aby wyjechać w góry, należy wcześniej zgłosić to w momencie zapisu na kurs, jeszcze przed przyjazdem do Krakowa).


Dzień 3
śniadanie
lekcje języka polskiego w hotelu
zwiedzania ciąg dalszy
praktyczne zadania ( każdy z uczestników dostaje do wykonania zadanie, które będzie wymagało użycia języka polskiego w praktyce, np. zadanie zrobienia zakupów z wymieniem produktów w języku polskim, zadanie kupienia biletu do tramwaju, zapytanie kogoś o drogę itd.)
obiad
rozdanie dyplomów poświadczających naukę języka polskiego w Polsce
odjazd na lotnisko
Jest to krótki plan roboczy, który pokazuje, czego możesz się spodziewać w czasie pobytu w Krakowie. Zwiedzanie poszczególnych miejsc może ulec zmianie, w zależności od pory roku i pogody. Możesz się spodziewać dobrej zabawy, nauki w miłej atmosferze oraz pamiątki z Krakowa, która będzie Ci przypominać o tym, gdzie byłeś i co widziałeś na własne oczy. Mamy dla Ciebie moc atrakcji. Możesz zapisać się na cykl 3 dniowych przyjazdów, ponieważ każda wycieczka jest nieco inna, a w Krakowie i w całej Polsce jest wiele ciekawych miejsc, które trzeba zobaczyć.Inne atrakcje do wcześniejszego uzgodnienia: wyjazd w polskie góry, chodzenie po ścieżkach dla turystów, nocleg w schronisku górskim a nie w hotelu zwiedzanie więcej niż jednego miasta – inne ciekawe miasta w Polsce

Jak zarezerwować miejsce
Aby zapisać się na kurs w Polsce, trzeba napisać do nas maila, lub zadzwonić. Jeśli masz własną grupę, z która chcesz przyjechać, wystarczy podać ilość osób oraz termin przylotu.

Jeśli zajęcia chcesz mieć indywidualnie, sam, napisz o tym – wtedy nie czekasz na inne osoby do grupy, ale przyjeżdżasz wtedy, kiedy masz czas i ochotę, uprzedzając nas tylko z kilkudniowym wyprzedzeniem (czas potrzebny na rezerwację dla Ciebie hotelu). Jeżeli chcesz dołączyć do grupy osób z różnych krajów, napisz do nas, że jesteś gotowy na przyjazd, podaj termin, a my powiemy Ci, czy taki termin jest możliwy.


Jak liczne mogą być grupy? Możesz mieć zajęcia z 1, 2 lub 3 osobami. Jeśli sam masz większą grupę osób chętnych do przyjazdu, i chcesz z wszystkimi odbywać zajęcia i bawić się w Polsce, napisz nam o tym – możesz zgłosić całą grupę na kurs.


Zanim przyjedziesz, należy wpłacić zaliczkę, która jest potrzebna na opłacenie hotelu i posiłków oraz zakup biletów wstępu do miejsc, które muszą być rezerwowane z wyprzedzeniem.
Jeśli sam nie chcesz rezerwować biletu lotniczego, napisz o tym do nas – w takiej sytuacji wpłacasz o taką kwotę więcej, jaką będzie stanowiła cena biletu w jedną i w drugą stronę.
Jak liczne mogą być grupy?
Grupy mogą liczyć od 2 osób do 4 albo 5. Większe grupy są dzielone na kilka małych, liczących do 5 osób. Grupy duże, które chcą mieć zajęcia w tym samym czasie, mogą stanowić jedną dużą grupę – trzeba jednak zgłosić to przy zapisie, i podać dokładną liczbę uczestników.

Co jest w cenie:

kurs języka polskiego 10 lekcyjny i materiały do zajęć
ciągła nauka języka polskiego przez przez Native Speakera, który przebywa z Tobą przez cały czas pobytu
przejazdy po Krakowie i okolicy
bilety do miejsc, jakie zwiedzamy
2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje
trzydniowy pobyt w hotelu (dwa noclegi)


Cena kursu 3 dniowego w grupie od 2 do 5 osób z pobytem w Polsce – cena od osoby: 509 euro

Cena kursu 3 dniowego z pobytem w Polsce - Kurs indywidualny: 647 euro

W prezencie książka do nauki języka polskiego z niezbędnymi zwrotami oraz przewodnik po Krakowie w języku polskim lub w innym języku, właściwym dla języka ojczystego danej osoby.

Hotel
Wszystkie pokoje wyposażone są w:
łazienkę,
TV-SAT, radio,
telefon
dostęp do internetu.
Kurs dla firm Oferujemy kursy języka polskiego dla firm, łącznie z wyżywieniem, zakwaterowaniem i zwiedzaniem Krakowa.

Opcje:
Trzydniowy kurs – 25 lekcji
Pięciodniowy kurs – 50 lekcji


Kurs trzydniowy
Indywidualny: 648 euro
dla 2 osób: 476 euro
dla 3 i więcej osób: 399 euro


Kurs pięciodniowy
Indywidualny: 1090 euro
dla 2 osób: 791 euro
dla 3 i więcej osób: 664 euro


W cenie:
Kurs języka polskiego wraz z materiałami do zajęć

noclegi

śniadania, obiady, kolacje
zwiedzanie Krakowa i okolic z polskim opiekunem – opiekun opowiada o Krakowie w języku polskim przejazd z lotniska do hotelu, dowóz na lotnisko po zakończonym kursieZgłoszenie na zajęcia:


e-mail: [email protected]
tel. (012) 378 97 55
fax: (012) 378 98 89
kom. 794 136 397

28.04.2009. 23:43

Ta treść nie została jeszcze Skomentowana.

Dodaj komentarz

* = pole jest wymagane

:

:

:


6 + 5 =


nowe kursy

1.kurs norweskiego Kraków

Zapraszamy na kurs norweskiego w Krakowie. Kurs semestralny obejmuje 50 lekcji i jest prowadzony w grupach liczących od 7 do 9 osób. Zapisy trwają - prosimy o kontakt telefoniczny lub przez skype.

2.kurs angielskiego Kraków

Zapraszamy na kurs angielskiego w Krakowie. Kurs semestralny obejmuje 50 lekcji i jest prowadzony w grupach liczących od 7 do 9 osób. Zapisy trwają - prosimy o kontakt telefoniczny lub przez skype.

nowa oferta

 • Regulamin tłumaczeń
 • super
 • Ceny kursów
 • super
 • Kurs językowy przez telefon
 • super
 • Polish language course and Cracow sightseeing
 • super
 • Kurs języka polskiego w Polsce i zwiedzanie Krakowa
 • super
 • Tłumaczenia chorwacki
 • super
 • Tłumaczenia albański
 • super
 • Tłumaczenia przysięgłe ukraiński
 • super
 • Norweski semestralny Kraków
 • super
 • Szkolenie: Skuteczna windykacja
 • super
 • Czeski w Krakowie
 • super
 • Tłumaczenia portugalski
 • super
 • Tłumaczenia duński
 • super
 • Życzenia po angielsku od Pani Patrycji
 • super
 • Angielski w grupie 2 osobwej przez Skype
 • super

promocja na tłumaczenia
tylko teraz aż taka zniżka

dla Klientów

Kontakt

oferta

co nowego

od kuchni

zapisz się

zapisuje się

wszystko o naszych usługach

Do naszych Klientów podchodzimy indywidualne, rozumiejąc, że każdy ma inne potrzeby. Dostosowujemy tempo zajęć i rodzaj kursu do danej osoby. U nas można umawiać się na zajęcia na wczesne godziny poranne lub na późne wieczory. Umożliwiamy naukę języków obcych osobom bardzo zapracowanym oraz tym, które pracują na zmiany – dajemy możliwość umawiania się z zajęć na zajęcia, na różne godziny.

dalej


HTML
CSS