zadzwoń teraz

norweski online

0047 925-05-826

Szkolenia i Kursy językowe online

Zdalna edukacja

szkoła języka

Na czym polegają zajęcia jakie oferujemy? Lekcje prowadzimy z pomocą komunikatora, Realizujemy plan zajęć zgodny z początkowymi ustaleniami. Oferujemy kursy językowe indywidualne oraz w małych grupach. Grupy liczą od 2 do 4 osób. Natomiast podczas zajęć indywidualnych każdy uczeń ma swojego nauczyciela z którym umawia się na zajęcia o wybranych porach.

Językiem na który głównie oparta jest nasza oferta jest JĘZYK NORWESKI. Oferujemy także kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, czeskiego, słowackiego, norweskiego, litewskiego, tureckiego, szwedzkiego, ukraińskiego, białoruskiego, serbskiego. Jeśli nie ma na tej liście języka którego chciałbyś się uczyć, skontaktuj się z nami, a my stworzymy Ci możliwość nauki wybranego przez Ciebie języka w trybie zajęć indywidualnych.

Do naszych Klientów podchodzimy indywidualne, rozumiejąc, że każdy ma inne potrzeby. Dostosowujemy tempo zajęć i rodzaj kursu do danej osoby. U nas można umawiać się na zajęcia na wczesne godziny poranne lub na późne wieczory. Umożliwiamy naukę języków obcych osobom bardzo zapracowanym oraz tym, które pracują na zmiany – dajemy możliwość umawiania się z zajęć na zajęcia, na różne godziny.

Nasze kursy kierujemy do tych, którzy już rozpoczęli naukę języka oraz do tych, którzy nigdy nie mieli kontaktu z językiem, którego chcą się uczyć. Przygotowujemy do matury, do egzaminów na studia, do rozmów kwalifikacyjnych oraz do wyjazdów za granicę oraz do egzaminów państwowych na każdym z poziomów zaawansowania.

Czy to oferta dla mnie?

Czy ten kurs językowy jest dla mnie? A może lepsza byłaby oferta korepetycji z nauczycielem?

Umożliwiamy naukę języków obcych osobom bardzo
zapracowanym oraz tym, które pracują na zmiany – dajemy możliwość umawiania się z zajęć na zajęcia, na różne godziny.

Norweski Kraków

Zapraszamy na kurs norweskiego w Krakowie. Kurs semestralny obejmuje 50 lekcji i jest prowadzony w grupach liczących od 7 do 9 osób. Zapisy trwają – prosimy o kontakt telefoniczny lub przez skype.

Indywidualnie?

Do naszych Klientów podchodzimy indywidualne, rozumiejąc, że każdy ma inne potrzeby. Dostosowujemy tempo zajęć i rodzaj kursu do danej osoby. U nas można umawiać się na zajęcia na wczesne godziny poranne lub na późne wieczory.

Wybierz TERAZ

Twoje tłumaczenia.

Oferujemy wykonywanie tłumaczeń z języka polskiego na języki obce oraz z języka obcego na język polski. Nasza oferta dotyczy tłumaczeń z języka polskiego na angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, białoruski, szwedzki, norweski, holenderski, rumuński, turecki, czeski, słowacki, węgierski, litewski oraz tłumaczeń z tych języków na język polski. Wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne. Wykonujemy tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla firm. Większa ilość teksów jest wyceniana na zasadach korzystnych dla klienta. Tłumaczymy zarówno teksty ogólne jak i specjalistyczne z wąskich dziedzin. Każdy tekst jest traktowany przez nas jako poufny.
minimal-blogger-02

Kurs języka Polskiego & Polish language course and Cracow sightseeing

Odwiedź Polskę

follow

Follow along the journey

Follow on social.
minimal-blogger-07
minimal-blogger-08
minimal-blogger-10
minimal-blogger-05